ПН-ПТ 8:00-18:00
СБ 9:00-15:00
Запис на прийом

MAX знижка
Меню
Замовляйте підбір слухового апарату безкоштовно прямо зараз



Дякую за звернення
Чекаємо Вас в Центрі Слуху!
Ваша MAX знижка на слуховий апарат!
Введіть № телефону і отримаєте ID в смс.
Повідомте його при покупці!
Чому свистить слуховий апарат

Чому свистить слуховий апарат

Опубліковано: 10.01.2022 Переглядів: 1089 Коментарі : 0

Чому свистить слуховий апарат: поширені причини сторонніх звуків

Кожен користувач звукопідсилювальних приладів іноді стикається зі стороннім шумом. Найчастіше відзначаються неприємні високочастотні писки. Чому свистить слуховий апарат і що робити у такій ситуації?

Свисток слухового апарату:характеристики звукові

Свист, дзвін, деренчання та інші різкі звуки, які видає пристрій, є формою акустичного зворотного зв'язку. Вона виникає у випадках самозбудження пристроїв для відтворення звуку. Такий шум не є відповіддю на зовнішній подразник, а виникає, наприклад, при повторенні мікрофоном сигналу динаміка. Часто проблема пов'язана з пошкодженими ущільнювачами, які повинні забезпечувати герметичність під час перебування приладу у вусі.

Знаючи, як самостійно вибрати слуховий апарат, можна знайти сучасний якісний варіант з гарною системою управління зворотним зв'язком.

Визначення причин свисту

Слуховий апарат свистить, шумить або фонить з різних причин. Точно визначити, чому пристрій почав функціонувати некоректно, допоможе фахівець. Для швидкого розв'язання проблеми користувачеві необхідно надати додаткову інформацію. Наприклад, важливо згадати ситуації, у яких лунав свист, охарактеризувати тривалість звуку.

Найбільш поширеними причинами сторонніх шумів слухового апарату є такі проблеми:

  1. Неправильне розташування апарата або вкладиша у вусі. Поширена ситуація для новачків або людей, які недавно змінили модель засобу корекції слуху. Людина може не до кінця просунути пристрій, вставити його вгору ногами або порушити інші рекомендації щодо використання звукопідсилювального приладу. 
  2. Застарілі або неправильно підібрані вкладиші. Фізіологія органу слуху згодом змінюється. Вухо - це одна з небагатьох частин тіла, розмір якої змінюється навіть після припинення зростання людини. Тому за тривалого використання вкладишів користувачі помічають, що герметизація порушується.
  3. Пошкодження трубки. Як і вкладка, цей елемент апарата іноді вимагає заміни. Залежно від матеріалу виготовлення з часом трубка, що проводить звук, зношується або грубіє. Деформація елемента не свідчить про поломку самого пристрою та легко виправляється.
  4. Головні убори, аксесуари, тактильні контакти. Деякі слухові апарати починають шипіти або пищати, коли людина носить шапки та шарфи із щільних матеріалів. Також сторонній шум виникає при обіймах та поцілунках. Як правило, у подібних випадках звуки нетривалі та неінтенсивні. Користувачеві варто звернути увагу на роботу пристрою в нейтральних умовах і звернутися до фахівця, якщо проблема збережеться.
  5. Закорковування слухового проходу. Скупчення вушної сірки іноді стає причиною некоректного положення апарату, що викликає «відскакування» звуку, повторний напрямок шуму в підсилювач (явище зворотного зв'язку).

У ряді випадків свист виникає внаслідок повної несправності пристрою. Варто звернути увагу на найкращі слухові апарати 2021 року та купити сучасний прилад.

Коментарі

Залиш коментар