ПН-ПТ 8:00-18:00
СБ 9:00-15:00
Запис на прийом

MAX знижка
Меню
Замовляйте підбір слухового апарату безкоштовно прямо заразДякую за звернення
Чекаємо Вас в Центрі Слуху!
Ваша MAX знижка на слуховий апарат!
Введіть № телефону і отримаєте ID в смс.
Повідомте його при покупці!

Центр Слуху у Дніпрі

Центр Слуху, вул. Європейська, 5-А (Миронова, 5-А), 1-й поверх, тел. +38(099)911-30-10, +38(098)298-82-42 Ірина Миколаївна


 

З залізничного вокзалу їхати трамваєм №1 до зупинки «Центральна», ЦУМ, з автовокзалу їхати маршруткою №157 (їде повз залізничного вокзалу) до зупинки «Європейська площа», спуститися по площі вниз в сторону набережної (вул. Європейська починається від Європейської площі), пройти Оптику, ресторан «Чемодан», Приват Банк. За будівлею  Приват Банку зайти у двір (ліворуч) в чорні ковані ворота. Ми розташовані в самому центрі міста - ЦУМ і ТРК Міст-Сіті знаходяться від нас в трьох хвилинах пішки.


Доступні обстеження/сервісні послуги: слухові потенціали КСВП та діагностика слуху у дітей з народження (за попереднім записом), перевірка слуху лікарем/ аудіометрія, консультація лікаря сурдолога, підбір, налаштування та продаж слухових апаратів для слуху, ремонт слухових апаратів, замовлення індивідуальних вкладок та беруш всіх типів. Також в нас можна купити недорогий слуховий апарат для людини похилого віку або пенсіонера без підбору.  


Режим роботи:

Понеділок - П’ятниця з 09-00 до 17-00
Субота - за попереднім записом