ПН-ПТ 8:00-18:00
СБ 9:00-15:00
Запис на прийом

MAX знижка
Меню
Замовляйте підбір слухового апарату безкоштовно прямо заразДякую за звернення
Чекаємо Вас в Центрі Слуху!
Ваша MAX знижка на слуховий апарат!
Введіть № телефону і отримаєте ID в смс.
Повідомте його при покупці!

Центр Слуху у Харкові

Центр Слуху, проспект Героїв Харкова 257, 8 поверх кабінет № 807, станція метро «Палац Спорту» (колишня «Маршала Жукова»), телефони: +38 (095) 149-88-44, +38 (097) 022-46-00. Аліна Генадіївна


 

Щоб до нас дістатися потрібно їхати до станції метро «Палац Спорту» (колишня «Маршала Жукова»).  Із центру краще сісти в перший вагон, піднімаємося по ескалатору, потім наліво і по сходинках направо.  НДІ Кондиціонер - це високий сірий будинок поруч з метро (між Салоном керамічної плитки і ON клінік, приблизно навпроти Будинку меблів).  Від виходу з метро ми знаходимося на відстані менше 50 метрів.  Заходимо в НДІ Кондиціонер (вхід біля їдальні № 1), їдемо у ліфті на 8 поверх, з ліфта наліво по коридору.  Наш кабінет 807.


Доступні обстеження\сервісні послуги: аудіометрія для дорослих та дітей, імпедансометрія, тимпанометрія, отоакустична емісія: скринінг слуху у дітей з народження, слухові потенціали - КСВП, комп’ютерна аудіометрія АSSR, консультація лікаря сурдолога,підбір слухових апаратів,  налаштування слухових апаратів,приймання слухових апаратів в ремонт, замовлення індивідуальних вкладок та беруш всіх типів.


Режим роботи:

Понеділок - п'ятниця з 09:00 до 17:00

Субота - за попереднім записом