ПН-ПТ 8:00-18:00
СБ 9:00-15:00
Запис на прийом

MAX знижка
Меню
Замовляйте підбір слухового апарату безкоштовно прямо заразДякую за звернення
Чекаємо Вас в Центрі Слуху!
Ваша MAX знижка на слуховий апарат!
Введіть № телефону і отримаєте ID в смс.
Повідомте його при покупці!

Центр Слуху у Краматорську

ТИМЧАСОВО НЕ ПРАЦЮЄ

Центр Слуху, вулиця Дружби (колишня Леніна) 19-а, будівля Будинку побуту, (поруч з дитячою поліклінікою №3), праве крило, 2-й поверх, кабінет «Центр Слуха». тел: МТС +38 (066) 021-35-44, КС +38 (067) 160-27-97, (06264) 3-13-11 -Ольга Миколаївна


  

 

З ЖД-вокзалу їхати автобусом №31, або №30, або №1 з зупинки «ЖД-вокзал» до зупинки «Дитяча поліклініка №3», пройти вгору по вул. Дружби (Леніна) один будинок, до будівлі Будинку побуту (поруч з дитячою поліклінікою №3).

З Автовокзалу піднятися на вул. Паркова до зупинки «Автовокзал», їхати автобусом №31 (в центр міста) до зупинки «Дитяча поліклініка №3»; або спуститися вниз до вул. Орджонікідзе на зупинку «Автотранспортна» на автобус №1 або №30; або піднятися вгору на перетин вул. Паркова і вул. Соціалістична на зупинку «Молодіжна», їхати тролейбусом №2 або автобусом №2 до зупинки «Дитяча поліклініка №3», пройти вгору по вул. Дружби (Леніна) один будинок, до будівлі Будинку побуту (поруч з дитячою поліклінікою №3).

ОРИЕНТИР - (нижче) дитячої поліклініки №3 росташован 3-х поверховий будинок БУДИНОК ПОБУТУ, в якому розташовуються багато різних офісів, в ЦЕНТР СЛУХУ підніматися через ПРАВИЙ ВХІД на 2-й поверх, 4-я двері по правій стороні- вивіска кабінет «Центр Слуха».


Доступні обстеження\сервісні послуги: аудіометрія для дорослих та дітей, імпедансометрія, тимпанометрія, отоакустична емісія: скринінг слуху у дітей з народження, слухові потенціали - КСВП, комп’ютерна аудіометрія АSSR, консультація лікаря сурдолога,підбір слухових апаратів,  налаштування слухових апаратів,приймання слухових апаратів в ремонт, замовлення індивідуальних вкладок та беруш всіх типів.


Режим роботи: 

Понеділок - П'ятниця з 9-00 до 17-00, Сб, ВС- вихідний.