ПН-ПТ 8:00-18:00
СБ 9:00-15:00
Запис на прийом

MAX знижка
Меню
Замовляйте підбір слухового апарату безкоштовно прямо зараз



Дякую за звернення
Чекаємо Вас в Центрі Слуху!
Ваша MAX знижка на слуховий апарат!
Введіть № телефону і отримаєте ID в смс.
Повідомте його при покупці!
Як самостійно вибрати слуховий апарат

Як самостійно вибрати слуховий апарат

Опубліковано: 10.01.2022 Переглядів: 1070 Коментарі : 0

Як самостійно вибрати слуховий апарат: на що звернути увагу

Кожна людина, яка зіткнулася з проблемами органу слуху, ставить запитання: «Як правильно підібрати слуховий апарат?». Оптимальним рішенням є звернення до сурдолога. Знайти хорошого спеціаліста у своєму місті вдається не кожному. Особливо гостро проблема встає, коли необхідно вибрати звукопідсилювальні пристрої для літньої людини. Люди старшого віку часто мають проблеми зі здоров'ям, які впливають на загальний стан організму, через що мобільність пацієнтів порушується. У разі родичам доводиться розбиратися, як вибрати слуховий апарат без лікаря.

Важлива інформація для вибору засобів корекції слуху

На сучасному ринку представлений великий асортимент звукопідсилювальних приладів. Для полегшення вибору корисним буде знати не тільки, якої ступені є глухота та причини втрати слуху, а й володіти деякою додатковою інформацією.

Наперед варто визначитися з кількістю коштів, які Ви готові вкласти у покупку. Від ціни залежить набір функцій, але деяким користувачам не потрібна велика кількість складних опцій.

Вартість визначається категорією пристрою. Виділяють цифрові, аналогові чи програмовані апарати. Прилади різняться за принципом роботи та управління. Різні види слухових апаратів характеризуються такими рисами:

  • Аналогові. Дані апарати підсилюють звуковий сигнал і спрямовують його без зміни у вухо. Подібне рішення є найпростішим та бюджетним. 
  • Цифрові. Такі апарати обробляють звук із допомогою процесора. Вони фільтрують сигнал, дозволяють виділяти голоси та можуть мати додаткові функції. Як правило, коштують цифрові апарати досить дорого.
  • Програмовані. Пристрої цієї категорії є компромісом між аналоговими та цифровими моделями. Це прості пристрої, які можна налаштувати відповідно до індивідуальних потреб користувача. 

Як самостійно визначити, який пристрій потрібний

Якщо Ви є постійним користувачем звукопідсилювальних пристроїв, вибір не буде проблемою. Можливо, постало питання про те, чому свистить слуховий апарат або модель, що перебуває в експлуатації, застаріла. Досвідчені користувачі легко орієнтуються в асортименті.

У випадках, коли необхідно самостійно визначитися з першим засобом корекції, то не завадить консультація сурдолога. Фахівці ЦЕНТРУ СЛУХА допоможуть з підбором оптимального рішення. Від людини вимагається лише надання необхідної інформації та готовність приділити вибору достатньо часу. Вам представлять найкращі слухові апарати 2021 і підкажуть найбільш відповідну модель.

Коментарі

Залиш коментар