ПН-ПТ 8:00-18:00
СБ 9:00-15:00
Запис на прийом

MAX знижка
Меню
Замовляйте підбір слухового апарату безкоштовно прямо заразДякую за звернення
Чекаємо Вас в Центрі Слуху!
Ваша MAX знижка на слуховий апарат!
Введіть № телефону і отримаєте ID в смс.
Повідомте його при покупці!

Центр Слуху у Запоріжжі

Центр Слуху, вулиця Михайла Гончаренка 9 (колишня вул. Панфілівців), центр міста, зупинка Миру, на 1-му поверсі 5-ти поверхового будинку, праворуч від Електро-технічного коледжу, є вивіска «Центр Слуху». Тел: +38 (067) 220-32-23, +38 (066) 717-69-69, -  Анна Павлівна


 

 

Знаходимось на 1-му поверсі 5-ти поверхового будинку, праворуч від Електро-технічного коледжу, фасадний вхід, є вивіска «Центр Слуху», за магазином «Чай-Кава». Від зупинки Миру пройти Електро-технічний коледж і праворуч від коледжу повернути вгору по вул. Гончаренка, колишня вул.Панфілівців (дорога до центрального ринку!),вище за нами знаходиться медичний центр Оксфорд Медікал.

Орієнтир - праворуч від Електро-технічного коледжу, перед медичним центром Оксфорд Медікал.

Із залізничного вокзалу і з Автовокзалу, а також з будь-якої частини міста, до нас можна їхати будь-якою маршруткою з написом «По Проспекту», будь-яким автобусом і тролейбусом, які їдуть по проспекту, до зупинки Миру.


Доступні обстеження\сервісні послуги: аудіометрія для дорослих та дітей, імпедансометрія, тимпанометрія, отоакустична емісія: скринінг слуху у дітей з народження, слухові потенціали - КСВП, комп’ютерна аудіометрія АSSR, консультація лікаря сурдолога,підбір слухових апаратів,  налаштування слухових апаратів,приймання слухових апаратів в ремонт, замовлення індивідуальних вкладок та беруш всіх типів.


Режим роботи:

Пн-Пт з 9:00 до 17:00.

Субота - за попереднім записом