ПН-ПТ 8:00-18:00
СБ 9:00-15:00
Запис на прийом

MAX знижка
Меню
Замовляйте підбір слухового апарату безкоштовно прямо заразДякую за звернення
Чекаємо Вас в Центрі Слуху!
Ваша MAX знижка на слуховий апарат!
Введіть № телефону і отримаєте ID в смс.
Повідомте його при покупці!
Проблеми зі слухом за умов війни

Проблеми зі слухом за умов війни

Опубліковано: 28.10.2022 Переглядів: 937 Коментарі : 0

Втрата слуху у воєнний час

Всесвітня організація охорони здоров'я надала інформацію про те, скільки людей в Україні мають проблеми зі слухом. Їхня кількість досягає 2 млн осіб. На жаль, ця цифра постійно зростає, бо в країні йде війна. Через бойові дії і в дорослих, і в дітей  виникають акустичні травми. Що ж робити людям, які зіткнулися зі складною ситуацією, докладніше розповімо у статті.

Порушення слуху під час війни - актуальний момент

Почнемо з того, що з двох мільйонів, багато людей користуються слуховими апаратами. Хочемо всіх заспокоїти та сказати, що правильно налаштовані електронні звукопідсилювальні прилади не пошкоджують вуха під час гучних вибухів та обстрілів. Пристрої відрізняються високою функціональністю, тому в них передбачено захист. При надто гучних звуках миттєво спрацьовує обмеження. Можна скористатися слуховими апаратами, ні про що не переживаючи. Оскільки зараз часто бувають повітряні тривоги, пристрої краще не вимикати. Тоді можна завжди почути сигнал і вчасно піти в укриття.

Проблема слуху з'являється і в людей, у яких раніше все було нормально. При отриманні гострої акустичної травми погіршується якість життя, людина стає розсіяною, погано спить. Це не можна залишати поза увагою.

Проблема зі слухом: що робити?

Відповідь одна – необхідно пройти обстеження, виявити причину та знайти оптимальне рішення. Центр Слуху надає всебічну допомогу людям, які мають зниження слуху. У нас працюють кращі отоларингологи, які мають великий досвід і знання. Ми повертаємо людей до нормального життя і дбаємо про їхнє здоров'я.

Медичний сурдологічний центр надає широкий спектр послуг. Перерахуємо різновиди обстежень, які у нас проводяться:

- аудіометрія – дослідження, спрямоване на вимірювання гостроти слуху. Лікар визначає чутливість до звукових хвиль різної частоти. У процесі роботи використовується аудіометр. Результатом такого тесту є аудіограма. Це графік, який пацієнт одержує на руки. На підставі аудіограми лікар-сурдолог діагностує порушення і вже знає, що потрібно робити далі;

- імпедансометрія – метод діагностики, що широко використовується для визначення місця та характеру порушень. Його ще називають тимпанометрією. У процесі дослідження виявляються хвороби вух, визначається поріг акустичного рефлексу та рухливість барабанної перетинки. Результати обстеження показує тимпанограма.

У разі війни люди повсюдно зіштовхуються зі складними ситуаціями. При акустичній травмі виникає біль у вусі, можливе запаморочення, відчуття тиску у вухах. Фахівці центру знають, як треба боротися із такою проблемою. Лікарі підбирають відповідні методи терапії та дають консультації. Якщо слух не поновився через 30 днів після акустичної травми, використовуються слухові апарати. За допомогою електронних звукопідсилювальних приладів ситуація суттєво покращується.

Слухові апарати - оптимальний варіант

Ми пропонуємо продукцію виробника слухових апаратів SBO Hearing  із Данії. Компанія виробляє слухові апарати Bernafon, Oticon та Sonic. SBO Hearing входить у всесвітньо відомий Demant (Демант) холдинг, який є світовим лідером у виробництві слухових рішень для людей із приглухуватістю та глухотою. Це гарантує високу якість. Фахівці допомагають вибрати слуховий апарат, який найкраще підходить для вирішення проблеми. У каталозі є звукопідсилювальні пристрої різних видів:

- завушний слуховий апарат – затребуване рішення, котрим характерна практичність і функціональність. При застосуванні такого приладу усувається фізичний дискомфорт від занадто гучних звуків, не з'являється шум у вухах, покращується розуміння мови. Пристрій чудово передає звук. Передбачається можливість регулювання гучності та частоти. Вироби використовуються протягом тривалого часу, тому що виготовляються з якісних комплектуючих та міцних матеріалів;

- внутрішньовушний слуховий апарат - технологічний пристрій, якого практично не видно. Це гарне рішення для всіх, хто віддає перевагу компактним та непомітним виробам. У каталозі є різні моделі, що відрізняються технічними характеристиками та можливостями. Вартість залежить від конструктивних особливостей та від функціональності.

Ще у нас продаються батареї для слухових апаратів. Елементи живлення забезпечують безперебійну роботу акустичних пристроїв. Можна відразу купити кілька батарейок, щоб бути спокійним.

Центр Слуху - спеціалізована медична допомога

Ми всі зараз живемо за умов війни. Якщо у Вас є проблеми та потрібен слуховий апарат, зверніться до досвідчених фахівців. Ми проводимо різноманітні обстеження, призначаємо терапію, підбираємо електронні звукопідсилювальні пристрої з урахуванням індивідуальних особливостей людини.