ПН-ПТ 8:00-18:00
СБ 9:00-15:00
Запис на прийом

MAX знижка
Меню
Замовляйте підбір слухового апарату безкоштовно прямо заразДякую за звернення
Чекаємо Вас в Центрі Слуху!
Ваша MAX знижка на слуховий апарат!
Введіть № телефону і отримаєте ID в смс.
Повідомте його при покупці!
Слухові апарати Sonic від потужного виробника з Данії

Слухові апарати Sonic від потужного виробника з Данії

Опубліковано: 16.11.2022 Переглядів: 1278 Коментарі : 0

Слухові апарати Sonic від виробника з Данії доступні в Україні

Загальновідомим є факт, що виробник слухових апаратів Oticon, Sonic та Bernafon належить до групи компаній Demant.

Demant / Демант– це провідна у світі група з питань охорони слуху та технологій, заснована на спадщині догляду, здоров’я та інновацій з 1904 року. Група пропонує інноваційні технології, рішення та поради, щоб допомогти покращити здоров’я та слух людей. Demant є активною і зацікавленою у кожному із аспектів, від догляду за слухом, слухових апаратів і слухових імплантатів до діагностичного обладнання та послуг, а також найсучасніших рішень в аудіології. Штаб-квартира групи знаходиться в Данії. Група налічує близько 16,500 людей у всьому світі та пропонує свої рішення у 130 країнах, де ми створюємо здоров’я слуху, яке змінює життя. Фонд Вільяма Деманта володіє більшістю акцій компанії Demant A/S, які зареєстровані на Nasdaq Copenhagen як "блакитні фішки".

Demant активно підтримує Глобальний договір ООН та досягнення цілей сталого розвитку. Внесок у здоров’я та благополуччя людей є основою нашого бізнесу, коли ми пропонуємо Вам знову почути звук та отримати доступ до повноцінного життя, який він дає. Крім того, ми постійно працюємо над підвищенням сталості в тому, як ведемо наш бізнес.

ТОВ «Центр слуху» є уповноваженим представником виробника слухових апаратів Sonic в Україні. Слухові апарати Sonic- це найсучасніщі  досконалі рішення будь-яких порушень слуху для дітей та дорослих від виробника з Данії. Апарати для слуху Sonic мають медичну реєстрацію у країнах Євройської Спільноти та США. Ми гарантуємо якісний підбір, цифрову настройку та сервісне обслуговування в Україні!