ПН-ПТ 8:00-18:00
СБ 9:00-15:00
Запис на прийом

MAX знижка
Меню
Замовляйте підбір слухового апарату безкоштовно прямо заразДякую за звернення
Чекаємо Вас в Центрі Слуху!
Ваша MAX знижка на слуховий апарат!
Введіть № телефону і отримаєте ID в смс.
Повідомте його при покупці!
Зустріч дистриб’юторів Sonic 2023

Зустріч дистриб’юторів Sonic 2023

Опубліковано: 18.05.2023 Переглядів: 576 Коментарі : 0

Зустріч дистриб'юторів Sonic 2023

8-11 травня 2023 у Туреччині відбулася міжнародна зустріч дистриб’юторів Sonic. 

На зустрічі були присутні представники  з 28 країн, серед яких і представники України- ТОВ «Центр Слуху», які  з 2014 року є уповноваженим представником слухових апаратів Sonic.

Sonic – це бренд з 25 річним досвідом. Використовуючи цифрові технології та фундаментальні знання виробництва мікрочіпів, у 1998 році було створено перший продукт Sonic - повністю цифровий слуховий апарат невеликий за розмірами. 

Сьогодні слухові апарати Sonic найбільш високотехнологічні апарати, що дозволяють пацієнтам з втратою слуху стати ближче до людей і природних звуків навколо.

В межах заходу виробник представив свої останні розробки  - слухові апарати моделі Radiant SE та продемонстрував їх переваги на практиці.

Radiant SE об’єднав в собі інноваційні алгоритми для послаблення шуму вітру, контактних шумів та зменшення імпульсних шумів. Нові технології  забезпечують покращену чіткість мовлення в середовищі з вітром або коли виникають контактні шуми. А завдяки функції «Impulse Noise Reduction Pro» короткочасні звуки, такі як стукіт посуду чи дверей, більше не будуть турбувати пацієнтів.

Окрім нових знань про технології, ТОВ «Центр Слуху» отримав змогу персонально поспілкуватися з професійною командою Sonic та представниками інших країн. Зустріч дистриб’юторів Sonic – це чудова нагода поділитися досвідом, обговорити актуальні питання, подальші перспективи та підвищити кваліфікацію.    

Найактивніших дистриб'юторів, які продемонстрували гарні результати своєї роботи, було нагороджено відзнаками.

ТОВ «Центр Слуху» майже 10 років віддано та наполегливо працює разом з Sonic. І цього року наш дружній колектив отримав важливу для нас нагороду на знак високих показників у надзвичайно складних умовах у 2022 році. 

Дякуємо Sonic за гідну оцінку нашої роботи і можливість разом з вами дарувати людям можливість повноцінно чути!

Коментарі

Залиш коментар